Студентка ТДМУ стала королевою Віденського балу

Останній день березня був найочікуванішим для студентської молоді міста, яка упродовж місяця ретельно готувалася до участі у Віденському балі. Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського на цьому дійстві представляло п’ять студентських пар, до яких увійшли Надія Собчук, Анна Чикита, Назар Заник, Анастасія Артамонова, Іван Юревич, Кароліна Циганюк, Максим Бойчук, Оксана Перебийнос.

Videnskyi-bal-16038838

Videnskyi-bal-16038856 Videnskyi-bal-16038858

Videnskyi-bal-16038860

Відкривали захід, згідно протоколу, дебютанти. Ними були студенти тернопільських вишів. Вони повинні були продемонструвати своє вміння танцювати полонез. До речі, саме з такого танцю розпочинається парад дебютантів у Відні на щорічному балу. Окрім того, кожен університет представляв свій танцювальний номер, який оцінювало журі. Саме танець майбутніх медиків був визнаний кращим цього вечора, а студентка четвертого курсу медичного факультету ТДМУ Надія Собчук стала королевою балу.

Videnskyi-bal-16038953 Videnskyi-bal-16039028

«Коли нам запропонували взяти участь у цьому заході, ми відразу вирішили спробувати свої сили. Координатором Віденського балу від ТДМУ був Петро Ваховський. Ми дуже серйозно поставилися до підготовки нашої танцювальної композиції і займалися щодня в адміністративному корпусі університету. Мабуть, кожен щовечора чув звуки вальсу та інших бальних танців. Ми готувалися упродовж трьох тижнів. Постановка була дуже складною, до якої увійшли елементи віденського вальсу, танго, фокстроту. Дуже приємно, що студенти, які раніше не займалися бальними танцями, освоїли всі рухи і бездоганно виступили вже під час балу», – розповіла Надія Собчук.

Videnskyi-bal-16038929 Videnskyi-bal-16038933 Videnskyi-bal-16038946

Хореографією і постановкою танцю займалася Надія. Вона має понад 15-річний досвід занять бальними танцями в одному з найвідоміших колективів міста «Альянс». Отримання звання королеви балу стало для дівчини своєрідною винагородою за її віддану працю під час підготовки нашої команди. Як зазначила студентка, їй допоміг у цьому багаторічний партнер у танцях Юрій Гуль, який є студентом іншого університету. Вона вдячна йому за підтримку.

Videnskyi-bal-16039059

«Потрапити до команди було нелегко, адже попередньо проводився відбір для участі у Віденському балі від імені університету. Прийшло дуже багато бажаючих з числа студентів. Заявку потрібно було подавати від пари. Під час кастингу нам показували танцювальні рухи, які потрібно було повторити. В результаті відібрали тих, хто найкраще продемонстрував свої хореографічні задатки. Кастинг відбувся 28 січня, а результати нам оголосили під кінець лютого. Вважаю, що ми справилися дуже добре і сподіваюся, що в місті будуть проводити ще такі заходи. Це досить важливо урізноманітнити свій вільний час. Ти ніби і відпочиваєш, але водночас займаєшся і освоюєш щось нове. Ще нам пощастило з вчителем з бальних танців», – додала студентка четвертого курсу стоматологічного факультету Анна Чикита.

Videnskyi-bal-16039012

Віденський бал мав благодійну складову. Під час вечора провели аукціон, завдяки якому виручили 5600 гривень. Ці кошти передали волонтерам штабу «Самооборони Тернопільщини». Гроші будуть витрачені на потреби бійців АТО.

Окрім ТДМУ, участь у балі взяли студенти ТНПУ та ТІСІТу.

Вітаємо наших студентів з блискучим виступом!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.