Вчена рада ТДМУ розглянула ряд планових питань на черговому засіданні

21 квітня  2016 року під головуванням ректора університету ТДМУ, проф. Корди М.М. відбулося планове засідання Вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. Перед початком засідання ректором урочисто було вручено атестати доцентів.

DSC_8355

DSC_8316

По кафедрі фармацевтичної хімії – Зарівнаій Надії Орестівні

DSC_8320

По кафедрі медичної біохімії – Яремчук Ользі Зеновіївні

DSC_8321

По кафедрі медичної біоетики і деонтології – Коваль Марії Іванівні

DSC_8324

По кафедрі фармакології з клінічною фармакологією – Шевчук Оксані Олегівні

DSC_8327

По кафедрі інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами – Завіднюк Наталії Григорівні

DSC_8329

По кафедрі педіатрії №2 – Галіяш Наталії Богданівні

DSC_8330

По кафедрі первинної медико-санітарної допомоги – Мігенькому Богдану Орестовичу

DSC_8332

По кафедрі фармацевтичної хімії – Горлачук Наталії Вікторівні

DSC_8336

По кафедрі фармакології з клінічною фармакологією – Черняшовій Валентині Володимирівні

DSC_8338

По кафедрі іноземних мов – Єлагіній Наталії Іванівні

DSC_8340

Свідоцтво «Кращий винахідник Тернопільської області» було вручено керівнику патентно-інформаційного відділу Павлишину Володимиру Андрійовичу

Наступним питанням порядку денного було розгляд конкурсних справ.

З анкетними даними претендентів на вакантні посади ознайомив членів вченої ради учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

DSC_8360

Висновки конкурсної комісії про претендентів зачитав член-кор. НАМН України, проф. М.А. Андрейчин

DSC_8365

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: проф. Сельський П.Р., проф Яшан о.І., доц. Лихацький П.Г. Результати таємного голосування  озвучив голова лічильної комісії проф. Сельський П.Р.

DSC_8356

За результатами таємного голосування на посади професорів кафедри патологічної фізіології було обрано:

проф. Денефіль О.В.

DSC_8369

і проф. Хара М.Р.

DSC_8358

Про готовність кафедр до державних випускних та перевідних іспитів та затвердження матеріалів і методики проведення іспитів доповідав проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г.

DSC_8430

Із звітом про роботу фармацевтичного факультету доповідав декан фармацевтичного факультету доц. Коробко Д.Б.

DSC_8461

Було також заслухано інформацію заступника проректора з наукової роботи доц. Шевчук О.О. про рейтинг університету у міжнародній науко-метричній базі Scopus.

Поточні справи доповідав проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г.

Інформацію подав учений секретар професор Ілля Герасимюк.