Іноземні студенти ТДМУ обирають здоров’я

У Тернопільському державному медичному університеті мені І.Горбачевського з нагоди Всесвітнього дня здоров’я Студентська рада організувала акцію творчих робіт «ТДМУ обирає здоров’я». В її рамках іноземні студенти нашого університету намалювали низку творчих робіт, присвячених темі здоров’я. Виставку цих малюнків можна побачити в холі четвертого поверху адміністративного корпусу.

IMG_4768

Таким чином майбутні медики через творчу реалізацію вкотре звернули увагу на важливість ведення здорового способу життя.

IMG_4738

«Нам сподобалася ідея з малюнками. Я з радістю до цього долучилася і створила власний. Кожен з нас намагався донести важливість того, що здоров’я потрібно берегти з молоду, позбутися шкідливих звичок, займатися спортом і правильно харчуватися», – розповіла голова Асоціації студентів Гани Джуліет Кусі-Боатенг.

IMG_4720

IMG_4702 IMG_4704 IMG_4705 IMG_4706 IMG_4711