Магістрант ТДМУ виграв стипендію німецької служби академічних обмінів DAAD

Магістрант кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Костянтин Козаков нещодавно виграв стипендію від DAAD (Deutsche Akademische Austauschdienst) для проходження академічних курсів в одному з найпрестижніших та найбільших наукових центрів Європи – Гумбольдтський університет Берліна.

dyplom1

Німецька служба академічних обмінів є одним з найбільших об’єднань, яка діє на правах громадської організації для підтримки академічних обмінів наукових співробітників та студентів.

Костянтин Козаков висловлює подяку за сприяння в отриманні стипендії завідувачу кафедри хірургії ННІ ПО, заслуженому діячу науки і техніки України, професору Ігорю Яковичу Дзюбановському.

image006

Нагадаємо, що Костянтин у студентські роки демонстрував високий рівень знань. У жовтні 2014 року він здобув третє місце у Всеукраїнській олімпіаді з хірургії. У 2015 році був відзначений грамотою департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації як відмінник навчання.

Приємно бачити, що кращі студенти ТДМУ продовжують свій освітній і професійний розвиток, беруть участь в міжнародних програмах обміну та стажування, а також є гілним послідовником своїх вчителів і наставників. Бажаємо Констянтину успіхів!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.