Меню Закрити

Лігу чемпіонів ТДМУ з міні-футболу виграла команда студентів з Гани

Ініціативу студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського щодо проведення міжнародного турніру з міні-футболу підтримала адміністрація вишу. Упродовж кількох днів 15 команд (11 команд іноземних студентів, 4 – українських студентів), які подали заявки на участь у «Лізі чемпіонів ТДМУ», змагалися за призові місця. Організаторами змагань стали українські і іноземні студенти – Іван Калька та Ахмед Алсачіт зі своїми друзями, а також кафедра фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання нашого університету.

CSC_9651 CSC_9847 CSC_9875 DSC_9757 DSC_9786 DSC_9884

У чемпіонаті взяли участь команди студентів України, Іраку, Єгипту, Нігерії, Камеруну, Марокко і Гани.

Найемоційніші та «найгарячіші» баталії відбулися 26 квітня цього року в спортивній залі ТДМУ. Саме цього дня чотири команди-фіналісти з’ясовували першість під час півфінальних і фінальних ігор.

DSC_0177

Після запеклої боротьби перемогу здобула команда Гани. Українські студенти не поступалися ні технічно, ні силами. Зрештою, про це свідчить нічийний рахунок фінального матчу. Долю двобою вирішувала серія пенальті, в якій українська команда поступилася ганійцям, виборовши друге місце.

DSC_0166

DSC_0174

Третє місце здобули студенти з Нігерії, а четвертими стали представники Іраку.

DSC_0065 DSC_0069

Кращим гравцем чемпіонату став Абдулла Хасан, а кращим голкіпером – Ахмед Алсачіт. Переможці отримали кубки, медалі та сертифікати.

DSC_0071 DSC_0074 DSC_0076 DSC_0080 DSC_0083 DSC_0086 DSC_0089

Подяками були відзначені організатори змагань, тренери і судді.

DSC_0095 DSC_0097 DSC_0099 DSC_0102 DSC_0104 DSC_0108 DSC_0110 DSC_0112 DSC_0115 DSC_0117  DSC_0121 DSC_0124 DSC_0126 DSC_0129 DSC_0131 DSC_0132 DSC_0135 DSC_0140 DSC_0142 DSC_0144 DSC_0146 DSC_0151 DSC_0152

Відзнаки від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди вручив декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

Оголошення про перемогу у представників команди Гани викликало шквал позитивних емоцій і неймовірні хвилини радості.

Якби у таких змаганнях відзначали б кращу команду вболівальників, то у Гани також була би чергова перемога, адже їхні прихильники до останньої секунди щосили підбадьорювали своїх улюбленців.

DSC_0217

Вітаємо переможців турніру. Водночас окремі слова подяки висловлюємо організаторам чемпіонату, яким попри напружений графік навчання вдається пропагувати заняття спортом і проводити цікаві змагання.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.