Іноземні студенти ТДМУ взяли участь в міжнародному науковому форумі в Грузії

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Donald Oriaifo і Ronald Oriaifo (5 курс медичного факультету) 10-15 травня представляли рідний виш під час весняної асамблеї Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students Association), яка відбулася на базі Тбіліського державного медичного університету. Нагадаємо, що Donald Oriaifo нещодавно був обраний головою Асоціації студентів Нігерії і вже тривалий час очолює осередок EMSA в ТДМУ. Головна тема форуму – «Люди в русі».

13235850_10206116185810292_1124218292_n

Упродовж п’яти днів воркшопи, семінари і тренінги відбувалися у п’яти тематичних напрямках – медична освіта, медичні дослідження, охорона здоров’я, етика та європейська інтеграція.

Спеціальні теми стосувалися мігрантів і прав біженців, ментального здоров’я, міжпрофесійної співпраці, гендерної медицини та багато іншого.

Також для всіх учасників була організована цікава розважальна програма – тур містом, європейська сільська вечірка і гала-ніч.

Головний лозунг EMSA: «Здоров’я, Європа і Єдність!».

Бажаємо Donald Oriaifo не зупинятися на досягнутому і так само активно продовжувати громадську діяльність, успішно навчатися і стати висококваліфікованим фахівцем!

Donald Oriaifo:

The Spring Assembly of the European Medical Students Association held in Tbilisi, Georgia this year from 10th – 15th of May. The theme: Humans On The Move… Ternopil State Medical University was represented by EMSA members Donald Oriaifo and Ronald Oriaifo (5th Year, Med Fak).

5 days of strengthening the 5  EMSA Pillars of Medical Education, Medical Research, Public Health, Ethics and European Integration… This was done through workshops, seminars, and trainings.

Special topics included: Migrant & Refugee Rights and Mental Health, Inter-Professional Collaboration, Gender Medicine and so much more…

And then there was so much fun with social events (City tour, European Village Party and Gala Night).

EMSA: Health, Europe, Together!