Науковці ТДМУ взяли участь у регіональному науково-практичному семінарі

Регіональний науково-практичний семінар «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря» відбувся 14 травня цього року за участю науковців ТДМУ та практикуючих лікарів-педіатрів нашої області. Організаторами заходу стали Міністерство охорони здоров’я, управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського.

IMG_6011

IMG_6025

Від імені управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації з вітальним словом виступила заступник начальника цього підрозділу Лідія Чайковська. Вона розповіла і про хід реформ в галузі охорони здоров’я в нашій області.

Учасників заходу від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди привітав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан. «У роботі педіатра важливо постійно вдосконалюватися, ознайомлюватися з найновішими дослідженнями, проходити курси професійного вдосконалення. Сьогодні педіатрія – це один з найважливіших напрямків у медицині, адже здорові діти – це здорова нація. Бажаю усім плідної праці і отримання максимум корисної та потрібної інформації», – наголосив Степан Йосипович.

IMG_6036

IMG_6041

IMG_6051

На актуальну тематику доповіли провідні фахівці, зокрема член-кореспондент НАМН України, завідувач сектору науки та інновацій управління координації центрів реформ МОЗ, професор О.Волосовець, професори Національного медичного університету імені О.Богомольця С.Кривопустов і С.Крамарьов, професор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Шупика Г.Бекетова, професор Дніпропетровської медичної академії О.Абатуров, професор Української медичної стоматологічної академії Т.Крючко, професор Інституту ПАГ НАМН України О.Шадрін.

IMG_6044 IMG_6070 IMG_6081

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.