Студентка ТДМУ стала лауреатом Міжнародного конкурсу з академічного вокалу

Студентка першого курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Ксенія Олійник отримала ІІІ місце в номінації «Академічний вокал» в другому турі ІІІ Міжнародного вокального конкурсу «Вікторія», який відбувся 12-15 травня цього року в Києві. Вона отримала диплом лауреата та медаль.

До речі, минулого року цей конкурс відбувався в Італії.Зазначимо, що перший тур цього конкурс тривав упродовж шести місяців. До другого туру було допущено 40 учасників, серед яких італійці,  вірмени, китайці, ліванці, білоруси, грузини.

Ксенія Олійник під час виконання арії Церліни з опери Моцарта «Дон Жуан».

IMG_4511

Нагороду вручає Голова журі Народний артист України, соліст Національної опери, професор Київської державної консерваторії Іван Пономаренко.

Gj_ZZotwlq8

Поряд з членом журі,  всесвітньо відомим італійським тенором Алессандро Пенто.

HnlMS46r850

Поряд з своїм педагогом вокалу солісткою Тернопільської філармонії Наталією Присіч.

Вітаємо Ксенію Олійник з перемогою і бажаємо творчих успіхів, а також відмінного навчання.