Студент ТДМУ – лауреат всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України»

Нещодавно в Ужгороді громадське об’єднання «Студентська республіка» організувало підсумковий суперфінал всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» та загальнонаціонального конкурсу краси «Перша Леді України». Переможці регіональних турів упродовж останніх трьох років змагалися між собою у тому, хто кращий науковець, громадський діяч і т.д. Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського представляв студент третього курсу медичного факультету (спеціальність «Здоров’я людини») Михайло Думнич, який в комплексній характеристиці посів другу сходинку. Кращою студенткою стала представниця Закарпаття Владислава Мазур.

jaMb0DddMGk

Представлення талантів, проектів, громадської діяльності з боку конкурсантів відбулося в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

Конкурсанти у комплексній характеристиці представили себе, розповіли, чим займаються і чого прагнуть в житті, продемонстрували свої таланти (співали, танцювали), а на завершення презентували соціальні проекти. Лауреатами в цій ключовій номінації стали Вікторія Багмет (Чернігівська обл.), Михайло Думнич (Тернопільська обл.), Ірина Островська (Київ), Юлія Покидько (Херсонська обл.), Христина Сухоставська (Волинська обл.) та Ілля Юдін (Херсонська обл.). Перемогу здобула студентка 3-го курсу коледжу мистецтв імені А.Ерделі Закарпатського художнього інституту Владислава Мазур, яка підкорила всіх видовищними відеороботами — пластиліновими кліпами на тематику війни, що триває зараз, і неймовірно чуттєвим співом.

KJvW570RHTs

«Щиро радий за свою землячку, яка справді вартувала цієї перемоги. Від Студентської ради ТДМУ презентував соціальний проект з домедичної допомоги «Я можу врятувати життя». Уже після завершення нагородження члени оргкомітету повідомили мені, що за сумарною кількістю балів я став другим у цьому конкурсі», – розповів студент.

думнич

Вітаємо Михайла Думнича з гідним представленням ТДМУ і бажаємо надалі бути таким же творчим, активним і непересічним!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.