Студенти ТДМУ гідно виступили на світовому турнірі «Битва націй»

Уже другий рік поспіль в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського діє філіал лицарського клубу «Золота шпора». Ініціатором його створення став студент стоматологічного факультету Андрій Андрусик. Наші лицарі встигають не тільки добре вчитися та тренуватися, а й привозити призові місця зі всеукраїнських та світових турнірів.

image2 (1) image2 image3 (1)

Нещодавно представники ТДМУ повернулися з омріяним дипломом, який засвідчує здобуття другого місця у масштабних лицарських боях «Битва націй». Участь у них взяли шанувальники стародавньої культури з понад 35 країн світу, де за нагороди змагалася і збірна команда України, до якої увійшло двоє наших студентів – Андрій Андрусик та Владислав Довгалюк.

image1 (2) image1

«Цього року ми отримали набагато кращий результат. Дівчата в боях «3 на 3» здобули перше місце. В боях «21 на 21» посіли друге місце. Хочу сказати, що рівень підготовки команди був досить високий і в нас є всі шанси виграти золото. У боях «5 на 5» також отримали 2 місце. Я посів друге місце в індивідуальному заліку в боях «21 на 21». Інший наш учасник Владислав Довгалюк також непогано показав себе. Загалом фестиваль організований на високому рівні. Ми отримали багато позитивних емоцій, поспілкувалися з учасниками з різних країн, поділилися досвідом підготовки», – розповів ініціатор створення лицарської команди при ТДМУ, студент третього курсу стоматологічного факультету Андрій Андрусик.

image3 image4

Під час літніх канікул наш лицарський клуб планує взяти участь у низці фестивалів. Ми згодом детальніше вам розповімо про це.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.