Засідання вченої ради ТДМУ

31 травня  2016 року відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського під головуванням ректора університету, проф. Корди М.М.

DSC_7641

DSC_7613

Першим питанням порядку денного був розгляд конкурсних справ.

З анкетними даними претендентів на вакантні посади ознайомив членів вченої ради учений секретар, проф. Герасимюк І.Є.

DSC_7554

Висновки конкурсної комісії про претендентів зачитав член-кор. НАМН України, проф. Андрейчин М.А.

DSC_7638

Для проведення таємного голосування було обрано лічильну комісію у складі: проф. Самогальська О.Є., проф. Мисула І.Р., Проців О.Я. Результати голосування озвучила голова лічильної комісії, проф. Самогальська О.Є.

DSC_7652

За результатами таємного голосування на посаду професора кафедри внутрішньої медицини № 1 було обрано проф. Ярему Н.І.,

DSC_7558

на посаду завідувача кафедри дитячої стоматології було обрано проф. Авдєєва О.В.,

DSC_7568

на посаду професора кафедри дитячої стоматології було обрано доктора медичних наук Гевкалюк Н.О.

DSC_7566

Для доповіді з питання «Організація виробничої практики, затвердження планів та баз проведення» слово було надано керівнику відділу виробничої практики студентів, доц. Фурделі В.Б.

DSC_7590

В обговоренні даного питання активну участь взяли:

– проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, проф. Запорожан С.Й.

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

DSC_7616

– завідувач кафедри терапевтичної стоматології, проф. Лучинський М.А.

DSC_7612

– завідувач кафедри хірургічної стоматології, проф. Нагірний Я.П.

DSC_7620

Було також заслухано звіт АГЧ за 2015-2016 н.р., затвердження плану проведення капітального і поточного ремонтів. Із звітом виступив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доц. Слабий О.Б.

DSC_7631

Поточні справи доповідали:

• проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.
  • проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.

DSC_7606

Інформацію подав вчений секретар, професор Ілля Герасимюк.