На Літні школи до ТДМУ приїде представницька іноземна делегація

Упродовж одинадцяти років в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського щорічно на високому рівні відбуваються Міжнародні літні студентські школи, які вже стали візитівкою вишу і здобули чималу популярність серед українських та іноземних студентів-медиків. Кожного літа навчально-оздоровчий комплекс «Червона калина» перетворюється на молодіжний осередок майбутніх лікарів, які вирішили вдосконалити свої знання з англійської мови та здобути нові навички з командотворення, лідерства, надання першої медичної допомоги.

TDMU-litni-shkoly-15077731

Цього року уже з 14 липня на ХІ Міжнародні літні студентські школи прибуде 50 студентів ТДМУ та 31 учасник з інших вишів. Постійними гостями і партнерами є студенти Тбіліського державного медичного університету (Грузія), які як ніхто підтримують Україну у нелегкий час.

TDMU-litni-shkoly-15077324

Уперше до Тернополя на цей захід завітають представники Університету Мюррея (Кентуккі, США), Університету імені Грента МакЮена (Едмонтон, Канада), Університету Аккону (Берлін, Німеччина), Поморської академії в Слупську (Польща). Гостинно прийме наш університет студентів Харківського національного медичного університету (Україна).

TDMU-litni-shkoly-15077302 TDMU-litni-shkoly-15077316 TDMU-litni-shkoly-15077340

У НОК «Червона калина» завжди раді постійним учасникам Літніх шкіл, а саме студентам Вищої школи імені Папи Івана Павла ІІ у Білій Підлясці та Люблінського медичного університету (Польща).

Широке міжнародне представництво учасників проекту засвідчує те, що довіра до України за кордоном зростає, незважаючи на військову агресію з боку Росії. Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського робить все для того, аби на міжнародному рівні нашу державу і Тернопілля зокрема сприймали якнайкраще.

TDMU-litni-shkoly-15076976 TDMU-litni-shkoly-15077262

Учасникам Літніх шкіл цього року пощастило, адже їм низку тренінгів проведуть провідні спеціалісти факультету громадського здоров’я Університету Мюррея (США). Отже, молодь матиме змогу не тільки добре освоїти професійну англійську лексику, а й здобути практичні навички та отримати нові знання.

TDMU-litni-shkoly-15077145

Також відбудуться традиційні для цього заходу змагання «Медицина невідкладних станів. Робота в команді».

TDMU-litni-shkoly-15077795

І, звичайно, що всі гості будуть мати можливість краще ознайомитися з Тернополем та Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

(Світлини з минулорічного відкриття Міжнародних літніх студентських шкіл)