Меню Закрити

Почесний професор ТДМУ Любомир Білик – тричі кавалер ордену «За заслуги»

Нещодавно директор Чортківського державного медичного коледжу і почесний професор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Любомир Білик отримав орден «За заслуги» І ступеня.

Bilyk-Liubomyr-Stepanovych-15042163

Любомир Степанович у 1976 році після закінчення Тернопільського медичного інституту розпочав свою трудову діяльність з посади лікаря Токівської дільничної лікарні, згодом очолив Катеринівську дільничну лікарню. З 1988 до 1992 року – головний лікар Велико-Дедеркальської районної лікарні Шумського району. З 1992 року очолює Чортківський державний медичний коледж. Досягнення Любомира Білика відзначені державними нагородами. Він заслужений лікар України, кавалер ордена «За заслуги» ІІ і ІІІ ступеня,  а тепер і І ступеня. Він також нагороджений знаком «Відмінник освіти України», орденом Святого Миколая Чудотворця та Почесними грамотами.

Колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського вітає Любомира Степановича з отриманням високої відзнаки – ордену «За заслуги» І ступеня.

Впевнені, що ця державна нагорода додасть йому ще більшого стимулу для спрямування своєї професійної, громадської та творчої діяльності на подальший розвиток медичної освітньої галузі!

Колектив ТДМУ бажає Вам, Любомире Степановичу, міцного здоров’я, мирного неба, щастя, благополуччя, добробуту, невичерпної життєвої енергії та нових творчих успіхів в ім’я розвитку науки і медицини.

Нехай в усіх починаннях Вас супроводжує підтримка та розуміння колег і однодумців, успішною буде Ваша праця на благо нашого краю та України.

Зичимо Вам наснаги, добра, невтомної життєвої активності та нових досягнень!

Ректорат ТДМУ.