У ТДМУ стартувала вступна кампанія

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 11 липня стартувала цьогорічна вступна кампанія. Відповідальний секретар приймальної комісії ТДМУ Григорій Загричук зазначив, що абітурієнти, які планують навчатися на першому курсі денної форми, активно подають електронні заяви. Ті, хто претендує на ліцензійні місця для навчання на другому курсі, приносять документи особисто.

DSC_0926

DSC_0905

«У зв’язку з тим, що вчора надто велика кількість людей заповнювала електронні заяви, всеукраїнська електронна система не витримала навантаження і виникли певні технічні проблеми з поданням документів. Вже після 15.00 робота сайту була відновлена і всі бажаючі почали поступово реєструватися. Отже, упродовж вечірнього часу вчора було подано 200 заяв, а загалом упродовж 11 липня надійшло 225 електронних пакетів документів. Судячи з цього, можу сказати, що кількість абітурієнтів буде такою ж або більшою порівняно з минулим роком», – розповів Григорій Ярославович.

DSC_0917 DSC_0934 DSC_0955

За словами відповідального секретаря приймальної комісії ТДМУ, цього року для абітурієнтів, які вступають на другий курс, скорочено терміни подачі документів – 11-20 липня. Уже 21 липня вони почнуть складати іспити.

DSC_1010

«Кожен намагається якомога швидше подати документи. Наприклад, вчора лише на лікувальну справу на другий курс навчання було подано 54 заяви (ліцензований обсяг – 65 місць), на стоматологію – 17 заяв (ліцензований обсяг – а 60 місць), на заочну форму навчання на фармацію – 21 заява (ліцензований обсяг – 55 місць). Ще одна спеціальність, яка в останні роки набирає чималої популярності – це фізична реабілітація. Абітурієнти нею активно цікавляться, тому ми маємо впевненість, що всі 30 ліцензійних місць будуть заповнені», – додав Григорій Загричук.

DSC_0929 DSC_0945

Приємним є той факт, що кількість державних місць у ТДМУ зберігається на рівні попереднього року, зокрема 200 на перший курс на спеціальність «медицина», на стоматологію – 4, на сестринську справу – 5 місць. Водночас загальний обсяг ліцензійних місць на спеціальність «медицина» становить – 750, «фармація» – 250, «стоматологія» – 200.

DSC_0909

DSC_0923 DSC_0974 DSC_0975 DSC_0976 DSC_0978 DSC_0987 DSC_0994 DSC_0997