Благодійна діяльність іноземних студентів ТДМУ

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які приїхали здобувати фах медика з Іраку, нещодавно передали понад 8 мішків гуманітарної допомоги благодійному фонду «Карітас» та притулку неповнолітніх, що розташований на вулиці Стрімкій. Одяг, взуття, ковдри були зібрані цьогорічними випускниками ТДМУ. Як зазначили молоді люди: «Ми це зробили від душі і не хочемо розголосу, адже добрі справи не потребують того, щоб про них говорили. Хочемо, щоб всі ці речі комусь знадобилися і були потрібні. Ми дуже полюбили університет і Україну, тому з радістю скористалися нагодою на прощання ще чимось допомогти».

DSC_4982 DSC_5006

У «Карітасі» та притулку такому прояву благодійності були дуже раді. Керівники організацій зазначили, що будуть молитися за наших випускників і їхню щасливу долю.

DSC_5015 DSC_5016

DSC_5014

Іноземні студенти висловлюють подяку керівництву і працівникам адміністративно-господарської частини за наданий транспорт для перевезення багажу, а також працівникам навчально-наукового інституту медико-бiологiчних проблем і кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з медичною статистикою за допомогу  та організаційну підтримку.

DSC_4985 DSC_4987

Дякуємо нашим випускникам за їхнє чуйне серце, бажаємо їм успіхів і Божого благословення!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.