Делегація польського міста Новий Томишль перебувала з робочим візитом у ТДМУ

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського тісно співпрацює з вищими навчальними закладами, науковими та лікувальними установами Республіки Польща. Водночас ТДМУ впевнено розширює співпрацю з цією країною.

DSC_5344

Так, 26 серпня цього року представники делегації міста Новий Томишль, зокрема староста повіту Іреніуш Козецькі, начальник відділу освіти і культури Марек Ничков’як, член правління Новотомишльського повіту Адам Пілц, член ради ринку праці Новотомишльського повіту Емілія Міхальчак-Возняк зустрілися з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою з метою обговорити напрямки співпраці. Вони запропонували під час візиту Михайла Михайловича до Нового Томишля ознайомити його з діяльністю потужної лікарні в їхньому місті, яка оснащена найновішим обладнанням. За словами представників делегації, до кінця 2017 року цей медичний заклад повністю відповідатиме всім найновішим стандартам Європейського Союзу. ТДМУ може співпрацювати з цим закладом в напрямку скерування своїх студентів для проходження виробничої практики чи обміну досвідом між фахівцями.

DSC_5387

Староста повіту Іреніуш Козецькі зазначив, що сьогодні в Польщі гостро стоїть питання щодо кадрового забезпечення лікарями і медичними сестрами, зокрема недостатньою є кількість анестезіологів, педіатрів, терапевтів. Відповідно представники Нового Томишля розраховують на реалізацію проекту з академічних і професійних обмінів між їхнім містом і ТДМУ. З цією метою між повітом, дирекцією лікарні і Тернопільським медичним університетом невдовзі буде підписана угода про співпрацю. Також гості наголосили на тому, що велику популярність у їхній країні і світі здобуває медична і фізична реабілітація. Зі свого боку додамо, що в ТДМУ напрямок підготовки фахівців з фізичної реабілітації поставлений на високому рівні.

DSC_5351 DSC_5353 DSC_5396

Насамкінець староста повіту Іреніуш Козецькі додав, що «обміни фахівцями є корисними і важливими, адже жоден народ не має ідеального рецепту на все».

DSC_5411

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.