ТДМУ співпрацюватиме з університетом та медичними закладами Ельблонгу (Польща)

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 26 серпня провів зустріч з делегацією польського міста Ельблонг.

Під час спілкування з заступником президента міста Ельблонг Янушем Новаком, начальником відділу міжнародного співробітництва Збігнєвим Шмурлом та директором міського спортивного клубу Мареком Буркхардтом було домовлено про налагодження співпраці. Нагадаємо, що упродовж 24 років Ельблонг є містом-побратимом Тернополя. Як зазначили представники делегації, у них успішно працює гуманітарно-економічний університет, в якому планується відкриття медичного напрямку. Гості висловили зацікавленість у налагодженні співпраці з ТДМУ з метою обміну досвідом. Вони відзначили, що Тернопільський медуніверситет добре відомий в Польщі. Саме сюди багато польських студентів їде здобувати медичну освіту. Окрім того, делегація міста Ельблонг висловила пропозицію реалізовувати спільний проект для української молоді з метою кращого вивчення польської мови і посилення дружніх стосунків між нашими народами.

DSC_5252

DSC_5238 DSC_5244 DSC_5245

За словами гостей, в їхньому місті також діє філія фірми «Nu Med», з якою Тернопільський державний медичний університет уклав угоду про співпрацю. Також представники міста Ельблонг зацікавлені у розвитку медичного рятівництва в своєму краї, а ТДМУ зі свого боку може допомогти їм у становленні цього напрямку, оскільки має чималий досвід і високо кваліфікованих фахівців. В Ельблонзі є дві потужні лікарні, з якими наш університет планує підписати відповідні угоди. Після цього студенти ТДМУ матимуть можливість проходити виробничу практику на їхніх клінічних базах.

DSC_5327

Оскільки в місті-побратимі Тернополя добре розвиненим є спорт, а в нашому університеті є чимало спортивної молоді, ректор Тернопільського державного медичного університету, професор Михайло Корда також запропонував проводити міжвузівські турніри.

Під час візиту очільника ТДМУ до Ельблонгу буде детальніше обговорено напрямки співпраці і підписано відповідну угоду.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.