Делегація Батумі відвідала ТДМУ

Члени грузинської делегації, зокрема заступник Міністра охорони здоров’я та соціального захисту  Аджарської Автономної Республіки з медичних питань Зураб Теніешвілі,  заступник Міністра охорони здоров’я та соціального захисту  Аджарської Автономної Республіки з соціальних питань Рамаз Джинчарадзе, почесний  громадянин  міста Тернополя  Гоча Аробелідзе у рамках робочого візиту до Тернополя 30 серпня зустрілися з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою з метою детальнішого обговорення напрямків співпраці.

DSC_7254

Як зазначив, Зураб Теніешвілі, при університеті в Батумі діє медичний факультет, який зацікавлений у співпраці з медичним вишем Тернополя. Він пообіцяв зі свого боку всіляко сприяти розвитку співробітництва в медичній галузі між двома містами і країнами. Нагадаємо, що Батумі є містом-побратимом Тернополя.

Окрім того, високоповажний гість запевнив у тому, що посприяє у налагодженні тісних контактів між ТДМУ і Турецьким університетом, який працює на теренах Аджарії. Вищий навчальний заклад Туреччини, за його словами, акредитований у багатьох країнах світу.

DSC_7265

«Головне завдання уряду Грузії загалом полягає в тому, щоб в країні було не менше 30 відсотків медичних закладів у державній власності. В Аджарії ми будуємо сучасну республіканську лікарню, яка через два роки почне повноцінно функціонувати. При цьому закладі також діятиме університетська клініка. Ми з радістю приймемо ваших студентів на виробничу практику у цю лікарню і в ті медичні заклади, які сьогодні діють в нашій республіці. Ми також зацікавлені в тому, аби наші фахівці і науковці стажувалися в вашому університеті. Особливо є зацікавленість у виконанні наукових робіт на базі ТДМУ», – додав Зураб Теніешвілі.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.