Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди відбулося 15 вересня цього року.

img_0013

img_0003

Директор студмістечка Юрій Балабан доповів про стан поселення студентів та інтернів в гуртожитки на 2016-2017 навчальний рік.

img_0009

img_0020

Про готовність клінічних баз у новому навчальному році доповів помічник проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Юрій Герасимець.

img_0051

Завідувач канцелярії Тетяна Бунт ознайомила членів ректорату зі станом виконавчої дисципліни за ІІІ квартал 2016 року.

img_0036

img_0025

img_0019 img_0029 img_0045

У обговореннях щодо кожного питання взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай, перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Ковальчук, проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доцент Олег Слабий, декан медичного факультету, доцент Галина Крицька, декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський, головний бухгалтер Тетяна Мудрик.

img_0055

У «Різному» виступили декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський і директор студмістечка Юрій Балабан.