Молоді вчені ТДМУ на семінарі з написання проектних пропозицій DAAD у Львові

На базі Львівського національного університету імені І.Франка 6 жовтня відбувся семінар для молодих вчених з написання проектних пропозицій «DAAD Proposal Writing Workshop for Young Researchers». Кількість учасників була обмеженою – до 10 осіб. Від Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського взяли участь доцент кафедри медичної біохімії Ольга Яремчук та доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією, керівник наукового відділу Оксана Шевчук.

Тематика семінару була спрямована на підготовку молодих вчених до подання заявок на дослідницькі стипендії DAAD. Основні питання заходу стосувалися того, щоб заповнити аплікаційну форму так, аби відразу отримати грант від Німецької служби академічних обмінів DAAD Deutschen Akademischen Austauschdienst.

Воркшоп англійською мовою провела Dr. Irina Dovbyschuk (University of Bremen, Germany). Семінар відбувався за участю керівника Інформаційного центру DAAD у Києві Dr. Gizela Zimmermann.

Також у рамках семінару мова йшла про можливості та перспективи молодих учених нашого університету проводити власні дослідження в одному з німецьких університетів. Окрім того, обговорили перспективу проведення таких семінарів на базі нашого університету.