Відбулося планове засідання вченої ради ТДМУ

25 жовтня 2016 року відбулося планове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди. Засідання розпочалося з розгляду конкурсних справ. Доповідав учений секретар, професор Ілля Герасимюк.

med_1425

med_1420

На посади завідувачів кафедр балотувалися і за результатами таємного голосування були обрані:

med_1431

• на посаду завідувача кафедри загальної хірургії професор Дейкало Ігор Миколайович,

med_1432

• на посаду завідувача кафедри акушерства та гінекології № 1 професор Маланчук Лариса Михайлівна,

med_1444

• на посаду завідувача кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини професор Галайчук Ігор Йосифович.

med_1462

На цьому ж засіданні вчене звання доцента кафедри фармацевтичної хімії було присвоєно кандидату фармацевтичних наук Логойді Лілії Святославівні.

med_1518

Про результати таємного голосування доповів голова лічильної комісії, доцент Дмитро Коробко.

med_1478

З другого питання порядку денного «Обговорення і затвердження плану підготовки науково-педагогічних кадрів та резерву на посади завідувачів кафедр. Робота з викладачами без наукового ступеня» доповів проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

med_1500

Наступним питанням порядку денного був звіт про роботу медичного факультету. Про роботу підрозділу відзвітувала декан медичного факультету, доцент Галина Крицька.

med_1441

З поточних питань доповіли проректори:

– з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай,

– з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

Інформацію подав вчений секретар Ілля Герасимюк.