Триває озеленення територій ТДМУ

Нещодавно в навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського було висаджено чималу кількість кущів жасмину суничного, ялівцю козацького, спіреї сірої, спіреї Вангути, калини і дейції. Було також посаджено багряник, який прикрашатиме територію своїм яскравим листям,  ліщину ведмежу (фундук) та 170 лип. З цієї осені в НОК «Червона калина» ростиме унікальне реліктове дерево Гінкго білоба. Цьому виду дерев понад кілька мільйонів років. Гінкго відоме ще й своїми лікувальними властивостями.

img_20161020_111021

Навесні цього року у «Червоній калині» на честь 60-річчя ТДМУ, яке ми святкуватимемо у 2017 році, було висаджено 60 лип. Усі вони успішно прижилися і наступного літа тішитимуть гостей своїми цвітом і зеленню. Окрім того, навесні в НОК «Червона калина» працівники університету посадили саджанці вишні, черешні, катальпи. До речі, одна катальпа також стала окрасою внутрішнього дворика біля адміністративного корпусу. Центральна алея навчально-оздоровчого комплексу збагатилася японськими вербами та сакурами. Загалом цього року «Червона калина» поповнилася майже чотирма сотнями нових саджанців.

img_20161020_111141

img_20161020_111038