Студенти ТДМУ вивчали досвід роботи реабілітаційного центру «Active Life»

Студенти першого та четвертого курсів кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під керівництвом асистента кафедри Анастасії Руцької 27-31 жовтня цього року мали можливість ознайомитися з досвідом роботи Центру фізичної реабілітації «Аctive Life».

2

на фото – асист. Руцька А.В., студенти 4-го курсу, 1 група.

3

на фото – асист. Руцька А.В., студенти 1-го курсу, 1 та 2  група, головний реабілітолог центру Гавриленко Андрій Васильович, масажист-реабілітолог Савчук Катерина Володимирівна.

1

Центр фізичної реабілітації «Active Life» спрямований на використання комплексних засобів фізичної реабілітації у відновному лікуванні, підвищенні функціонального стану організму, поліпшенні фізичних якостей, психоемоційної стійкості й адаптаційних резервів організму людини за допомогою засобів і методів фізичної культури, елементів спорту, різних видів масажу, фізіотерапії.

4 5

6 7

У центрі студенти мали змогу ознайомитися з методом реабілітації підвісна терапія UGUL (спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили), а також побачили масажні кабінети, в яких фахівці роблять класичний, гігієнічний (оздоровчий), сегментарно-рефлекторний, лімфо дренажний, антицелюлітний, медовий, спортивний масажі та масаж гуаша.

88

9 10

Також відвідали кабінет арт-терапії, де проводяться консультації та заняття  психолога, арт-терапевта; кабінет ЛФК для занять лікувальною фізкультурою за індивідуальною складеною реабілітаційною програмою.

11 12

Кафедра фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського щиро вдячна дирекції Центру фізичної реабілітації «Аctive Life» за надану можливість відвідати центр викладачами та студентами ТДМУ, ознайомитися з методиками та сучасними реабілітаційними приладами, діяльністю реабілітолога.

13

На знак вдячності студенти ТДМУ подарували реабілітаційному центру розвиваючу іграшку для розвитку пам’яті, мислення, уваги, кольорового сприйняття та розробки дрібної моторики рук.