У ТДМУ відбулася благодійна акція для дітей-сиріт

Викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського регулярно реалізовують благодійні проекти, є активними учасниками волонтерського руху і просто чуйними людьми. Нещодавно лікарі-інтерни та їхні наставники кафедри стоматології навчально-наукового інституту післядипломної освіти потурбувалися про дітей, позбавлених батьківського піклування. Упродовж трьох днів на базі кафедри було проведено санацію ротової порожнини понад десятьом юним пацієнтам Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку. Кожному вихованцю закладу було надано кваліфікаційну стоматологічну допомогу.

dsc_0203 dsc_0206 dsc_0217 dsc_0230 dsc_0234

Благодійна акція відбулася  за сприяння адміністрації Тернопільського медичного державного університету імені І.Горбачевського та за підтримки благодійної організації «Ротаракт-клуб Тернопіль». Її ініціаторами стали доценти кафедри стоматології навчально-наукового інституту післядипломної освіти Оксана Лебідь і Катерина Дуда.

dsc_0222 dsc_0258 dsc_0265 dsc_0280 dsc_0288

Висловлюємо вдячність нашим небайдужим викладачам і лікарям-інтернам за їхнє щире серце. Нехай у вас буде багато сили та натхнення на наступні благодійні акції.

dsc_0253

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.