Студентське наукове товариство ТДМУ організувало літературний вечір

Книги – добрі і розумні порадники. Недарма кращі з них дістали назву «вічні супутники», адже кожне нове покоління відкриває їх для себе і повертається до них протягом життя, а вони знов і знов допомагають пізнавати світ. На жаль, сьогодні книга витісняється телебаченням, комп’ютерами, мобільними телефонами. Не так давно твір відомого фантаста про те, як люди позбуваються книг, здавався настільки нереальним, що викликав посмішку. А зараз багато хто думає, що в сучасному інформаційному суспільстві книга відходить у небуття. У крайньому разі їх замінюють новітні гаджети, адже в невеликий за розміром планшет можна закачати цілу бібліотеку (а ще краще — дайджести), а в Інтернеті швидко знайти будь-яку інформацію.

img_5071

З метою популяризації книги і читання члени Наукового товариства студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організовують заходи, під час яких наголошують на важливості друкованих видань. Студенти-медики не забувають про важливість здобуття знань не лише у медичній царині наук, а й дбають про всебічний розвиток кожного. Літературний вечір, який відбувся 8 листопада, був присвячений духовному зростанню і важливості збереження моральних еталонів суспільства. Учасниками заходу були продекламовані уривки з творів українських і світових класиків, зокрема «Тіні забутих предків» Михайла Коцюбинського, байки і притчі Григорія Сковороди, поезії Лесі Українки та Ліни Костенко, «Великий Гетсбі» Френсіса Скотта Фіцджеральда, «Сто років самотності» Ґабріеля Ґарсіа Маркеса, «Великі сподівання» Чарльза Діккенса.

img_5062-1 img_5065

«Книги – морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить».

(І. Франко).

Не зважаючи на те, що навчання забирає багато часу, студенти-медики не забувають про багатство і цінність як української, так і світової літератури, адже для них книги завжди залишаються вірними супутниками і порадниками.