Меню Закрити

Студенти ТДМУ організували конкурс «Міс Гана в Україні»

Організаційний комітет Асоціації студентів Гани Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського ініціював проведення першого в Україні конкурсу краси «Міс Гана». Подія відбулася в Українському домі «Перемога», що в Тернополі. Наші студенти цим заходом прагнули об’єднати представників своєї країни, які здобувають вищу освіту в нашій державі. Пишне і видовищне дійство зібрало ганійську молодь зі всіх міст України. Чимало дівчат вирішили позмагатися за корону і звання найкрасивішої.

image1

Дивовижний показ багатої культури Гани, музика і танці прикрасили цей незабутній вечір. Слова вітання від декана факультету іноземних студентів ТДМУ, професора Петра Сельського передала його заступник Олена Покришко.

image2 image3 image4

Головна корона конкурсу дісталася представниці ганійської спільноти зі Львова, друге місце у красуні з Івано-Франківська, третє – Полтави.

Потрібно відзначити високий рівень організації заходу. Студенти ТДМУ доклали багато зусиль, аби вечір був вдалим і залишився в пам’яті надовго. Вони сподіваються, що і в наступні роки буде чимало подібних яскравих подій.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.