Студенти ТДМУ втретє стали переможцями проекту «Студентська доба»

У Українському домі «Перемога» 17-18 листопада відбулося цілодобове змагання для студентів усіх вищих навчальних закладів Тернопільщини «Студентська доба». Свої команди представили Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського, Тернопільський національний економічний університет, Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка, Тернопільський національний технічний університет імені І.Пулюя, технічний коледж ТНТУ та громадська організація «Файне місто».

med_9560 med_9572 med_9573

Мета проекту – виявлення, розвиток, вдосконалення інтелектуальних і творчих здібностей молоді; формування інтелектуальної еліти шляхом залучення студентів до участі в тренінгах і різних інтелектуальних іграх, в результаті яких відбулося створення Кодексу учасника Студдоби; популяризація міста Тернополя як студентської столиці з активною молоддю, готовою приймати серйозні та дієві рішення для покращення роботи студентських самоорганізацій.

Як зазначили організатори події, «Студдоба» – це гарний спосіб драйвово та креативно відсвяткувати  Міжнародний день студента.

Упродовж доби ініціативна молодь міста спробувала свої сили у квест-знайомстві, виконала завдання з «Академічної доброчесності», активно взяла участь у дебатах і формуванні Кодексу честі та іншому.

Від Проекту сприяння академічній доброчесності з основними принципами формування кодексів честі ознайомив координатор Тарас Тимочко. Також студенти мали можливість почути історії успіху молодих підприємців і тих, хто активно відкриває світ, зокрема автостопера Наталії Доморослової. Молодий письменник Михайло Пінчак підготував для всіх літературну годину.

med_9544 med_9550

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського представляло дві команди – «Студпарламент ТДМУ» (капітан – Олександр Рибинський-Косман, учасники: Анастасія Пархоменко, Віктор Гунька, Олександр Заєць, Богдан Корильчук, Тетяна Данильців, Галина Круглицька, Тетяна Петрунько, Ярина Тильчак, Ігор Стецюк) і «Альцгеймери» (капітан – Михайло Бандрівський, учасники: Христина Смачило, Юля Бандрівська, Максим Лук’яненко, Яна Мудрик, Микола Барта, Олег Мельник, Оксана Боднар, Марія-Олеся Опришко, Ірина Кулініч).

15049776_1115031965232747_1540269318_n

Перше місце у цих інтелектуальних студентських змаганнях здобула команда «Студпарламент ТДМУ», команда «Альцгеймери» отримала третє місце, а друге місце у команди «Файного міста».

Вітаємо наших активістів з черговою перемогою і віримо у їхній потенціал ще не раз гідно представити наш університет у конкурсах і змаганнях.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.