Меню Закрити

Зустріч студентів ТДМУ з куратором програми «Завтра UA»

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 15 листопада цього року зустрілися з куратором програми «Завтра UA» Оленою Міщенко (благодійний фонд Віктора Пінчука). Пані Олена детально розповіла про переваги програми, процес подання документів та визначення переможців.

med_9394 med_9421 med_9443

Своїм досвідом участі у цьому проекті поділилися Анна Шийчук (дворазова стипендіатка), Юлія Починок. Вони звернули увагу на те, які переваги надає фонд Пінчука стипендіатам і як це допомагає подальшому розвитку професійної діяльності. Нагадаємо, що ТДМУ є партнером цієї програми, а студентка медичного факультету Богдана Перевізник двічі була стипендіаткою «Завтра UA».

med_9366 med_9383

Анна Шийчук також провела тренінг на тему «Успішний виступ», в якому головну увагу приділила тому, як потрібно оформити свій виступ, на що звернути увагу, як позбутися недоліків презентації та запропонувала юним науковцям 5 правил підготовки доповіді.

Зазначимо, що стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі запрошуються всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів четвертого рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми. Критерії відбору – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

med_9360 med_9424 med_9439

Організатори зустрічі в ТДМУ голова Наукового товариства студентів Катерина Галей та голова Студентського парламенту Ігор Стецюк.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.