У ТДМУ відбулося чергове засідання Європейської асоціації студентів-медиків

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які входять до Тернопільського осередку Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students Association), 2 грудня провели чергове тематичне засідання. Під час заходу студентка Diana Maranska та лікар-інтерн Mudassar Amin більш детально ознайомили всіх присутніх з таким захворюванням, як цукровий діабет, його симптоматикою, перебігом, можливими наслідками для здоров’я.

med_4574 med_4594

med_4577 med_4617

Після цього студент ТДМУ і член молодіжного крила Всеукраїнської ради реанімації Денис Кошарський провів майстер-клас з серцево-легеневої реанімації. Всі отримали змогу опанувати навички з надання першої допомоги. Ця частина засідання викликала неабиякий інтерес і захоплення. З перекладом допомагав лікар-інтерн Олексій Процайло.

med_4627 med_4628 med_4659

med_4746 med_4767 med_4771 med_4777

Також під час цього засідання відбулася вікторина на медичну тематику та презентація туристичної привабливості України. Студенти поділилися своїми враженнями від подорожей нашою країною.

med_4786

med_4679

Тривалий час осередок EMSA в ТДМУ очолював Donald Oriaifo. Нещодавно свої повноваження він передав своєму колезі Parth Singh.

med_4718

«Цього семестру ми провели уже четверте засідання асоціації. Загалом у нас щомісяця відбувається дві зустрічі. Беремо участь у міжнародних конференціях і симпозіумах. Докладаємо всіх зусиль, щоб гідно представляти наш університет. У наступному семестрі у нас передбачено значно більше заходів», – розповів Parth Singh.

med_4816 med_4817 med_4854

med_4870