Відбулися засідання спеціалізованої вченої ради в ТДМУ

Засідання спеціалізованої вченої ради К 58.601.04 відбулися 7 грудня в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського.

dsc_7599 dsc_7610

На порядку денному було:

dsc_7619

Захист дисертації «Біохімічні маркери та цитокінова регуляція при лактаційних маститах» на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук Дем′янчук Наталії Романівни за спеціальністю 03.00.04 – біохімія. Науковий керівник – Лаповець Любов Євгенівна, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики факультету післядипломної освіти (Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького). Офіційні поненти: Загайко Андрій Леонідович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біохімії (Національний фармацевтичний університет); Криницька Інна Яківна, доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри клініко-лабораторної діагностики (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського).

dsc_7591

Захист дисертації «Порушення зв’язувальної функції сироваткового альбуміну при токсичних гепатитах» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Скірака Зіновія Семеновича за спеціальністю 03.00.04 – біохімія. Науковий керівник – Андрейчин Сергій Михайлович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії (Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського). Офіційні опоненти: Ерстенюк Ганна Михайлівна, доктор біологічних наук,професор, завідувач кафедри біологічної та медичної хімії імені академіка Г.Бабенка, перший проректор (Івано-Франківський національний медичний університет); Геруш Ігор Васильович, кандидат медичних наук, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії, проректор з науково-педагогічної роботи (Буковинський державний медичний університет МОЗ України).