Вчена рада ТДМУ затвердила «Правила прийому до ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського»

14 грудня 2016 року відбулося позачергове засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету. Перед початком засідання ректором ТДМУ, професором Кордою М.М. було вручено грамоти переможцям конкурсу «Кращий студент року ТДМУ».

med_8136

med_8147

Переможцями у шести номінаціях стали студенти медичного факультету – Міщанчук Віктор Анатолієвич, Токарчук Ірина Вікторівна, Года Ілліана Володимирівна, Калька Іван Миколайович, Галей Катерина Миколаївна, Олійник Ксенія Олександрівна.

med_8175

Далі згідно з порядком денним було заслухано і затверджено «Правила прийому до ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського». З доповіддю з цього питання виступив відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Загричук Григорій Ярославович.

med_8187

Поточні питання доповідали:

• Шульгай А.Г., проректор з науково-педагогічноїроботи;
  • Кліщ І.М., проректор з наукової роботи.

med_8134