Представники Пласту передали Вифлеємський вогонь до ТДМУ

Лампадку з Вифлеємським вогнем миру тернопільські пластуни принесли 29 грудня цього року до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Символ віри, миру, любові, світла і злагоди прийняв від юних активістів ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

med_0691

«Вифлеємський вогонь мандрує цілим світом, долаючи кордони, і об’єднує у такий спосіб серця усіх християн. Також цей вогонь є символом передачі людського тепла один одному. Бажаємо, щоб ми цю часточку тепла в такий непростий час передавали один одному і не забували про тих, хто цього найбільше потребує», – наголосили представники Пласту.

Нагадаємо, що передріздвяну традицію розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Україною Вифлеємський вогонь поширюють члени Пласту.

До уваги працівників і студентів ТДМУ – кожен бажаючий зможе запалити свічку від Вифлеємського вогню у холі адміністративного корпусу нашого університету. Біля новорічної ялинки розташована лампадка з вогнем миру і злагоди.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.