Вчена рада ТДМУ затвердила положення про порядок призначення і виплату стипендій студентам, клінічним ординаторам, аспірантам і докторантам

11 січня 2017 року під головуванням ректора ТДМУ, професора Корди М.М. відбулося позапланове засідання вченої ради університету.

med_1679

med_1692

З проектом Положення «Про порядок призначення і виплату стипендій студентам, клінічним ординаторам, аспірантам і докторантам державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України» членів вченої ради ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай А.Г.

Текст «Положення…» затверджено одноголосно шляхом відкритого голосування.

Серед поточних справ було розглянуто питання присвоєння звання «Почесний професор Тернопільськогодержавного медичного університету імені І.Я. Горбачевського» президенту університету Мак Юена (Канада), професору Девіду Аткінсону. Подання оголосив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Шульгай А.Г.

med_1714

У обговоренні взяла участь директор ННІ медсестринства, доц. Ястремська С.О., яка відмітила, що активне співробітництво між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Я.Горбачевського і університетом Мак Юена (Канада) відбулося за активного сприяння у цьому професора Девіда Аткінсона.