До ТДМУ завітали колядники ТНЕУ

Добігають до завершення новорічно-різдвяні свята, багато колядок і щедрівок заспівано, пролунало чимало щирих побажань, але друзі і колеги продовжують вітати один одного зі світлим Різдвом Христовим. З віншуваннями 20 січня до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завітали представники Тернопільського національного економічного університету на чолі з керівником вишу – професором Андрієм Крисоватим.

MED_3552 MED_3560 MED_3565 MED_3579

MED_3585

Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда щиро подякував за привітання зі святами, за збереження українських традицій. Михайло Михайлович побажав колядникам і колективу ТНЕУ успіхів і чималих досягнень у новому році.

MED_3597 MED_3600 MED_3623 MED_3654

Зі свого боку Андрій Ігорович також побажав усіляких гараздів професорсько-викладацькій та студентській родині ТДМУ. Він відзначив те, що 2017 рік для університету є знаменним, адже Тернопільський медуніверситет відзначатиме 60-річний ювілей.