Меню Закрити

Вітання з ювілеєм Президенту НАМН України Віталію Цимбалюку

Колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського вітає з ювілеєм Президента НАМН України, академіка, заслуженого діяча науки і техніки України, професора Віталія Цимбалюка.

cimbaliuk_v_i_

Ваш яскравий успішний життєвий шлях, високі досягнення в медичній галузі, вірність та відданість своєму покликанню є гідним прикладом для наслідування з боку молодших поколінь.

Ви – справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій.

Бажаємо, щоб Ваш запас творчої енергії, душевних сил, терпіння й оптимізму був невичерпним, як і людська вдячність за все добро, яке Ви робите.

Хай добро і злагода завжди залишаються з Вами, у праці міцніють сили, досвід та знання, розумно і мудро вирішуються всі службові справи, а оптимізм, чуйність будуть надійними супутниками Вашого життя.

Бажаємо Вам, щоб роки залишали тільки світлі спогади, а майбутнє дарувало ще багато щасливих літ сповнених радості, добра та надії.