У ТДМУ відбулося тематичне засідання Європейської асоціації студентів-медиків

Напередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку, який світова спільнота відзначає 4 лютого, іноземні студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є членами осередку Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students’ Association) в ТДМУ, організували наукове засідання свого об’єднання.

MED_5580 MED_5624 MED_5645 MED_5676

Нагадаємо, що у цей день медики і світова громадськість докладають максимум зусиль для підвищення обізнаності людей про рак як про одне із найважчих захворювань сучасної цивілізації, привертають увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання та про завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком. Фахівці наголошують на тому, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти за допомогою таких норм здорової поведінки, як обмеження доступу до паління, боротьба з цим явищем, фізична активність, збалансована, здорова їжа, вакцинація проти вірусів, що викликають рак печінки і шийки матки, уникання тривалого перебування на сонці і в соляріях.

MED_5662

Під час засідання Європейської асоціації студентів-медиків майбутні лікарі підготували доповіді і презентації на тему актуальності профілактики онко. Вони звертали увагу на статистику щодо цього захворювання, причини виникнення онкопатології, методи лікування та профілактики.

MED_5585 MED_5590 MED_5592 MED_5595

Цього дня також відбулося представлення нових членів ЄАСМ. До речі, 25 студентів ТДМУ виявили бажання влитися в ряди організації. Сьогодні тернопільський осередок налічує понад 50 майбутніх медиків, які презентують наш університет на європейському рівні.

MED_5705

MED_5615

До новоприбулих і членів організації з досвідом з мотиваційною промовою звернувся координатор Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students’ Association) в Україні і наш студент Donald Odion, який наголосив на тому, що ця організація підтримає кожного, хто ще зі студентських років прагне досягти більшого, спробувати себе в ролі науковця, взяти участь у тій чи іншій студентській конференції.

MED_5865

Керівник тернопільського осередку ЄАСМ Parth Sabya Sachi звернувся до присутніх з проханням визначитися з тематикою статтей і виступів для участі у Міжнародному науковому конгресі молодих вчених і студентів, який щорічно відбувається в ТДМУ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.