Відбулася Архиєрейська Божественна Літургія за здоров’я працівників та студентів з нагоди 60-річчя ТДМУ

Цьогоріч Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського святкує славний ювілей – 60 років з дня заснування. З цієї нагоди в ТДМУ упродовж року відбуваються різні заходи, які покликані не тільки згадати історичні віхи, а й надихнути на нові досягнення. Однією з вагомих подій стала 18 лютого 2017 року Архиєрейська Божественна Літургія за здоров’я працівників та студентів ТДМУ з нагоди 60-річчя, яку очолив Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

MED_0999 MED_1041

MED_0973

Дружною університетською родиною адміністрація, викладачі та студенти молилися за щасливе майбутнє ТДМУ, здоров’я всіх його працівників і вихованців, за мир в Україні.

MED_1002 MED_1003 MED_1007

«Ми попросили в Святого Духа, щоб він дав здоров’я і натхнення адміністрації університету, викладачам і студентам на те, щоб вони могли віддано і довго служити на благо українського народу. Достойні професори і студенти – ви надія і майбутнє нашого народу.

MED_1159

Упродовж цього року ваша університетська спільнота святкуватиме славний ювілей. Ви виконуєте високу місію – зцілюєте тіло і полегшуєте людські страждання. Ця місія до певної міри є євангельською, оскільки сам Ісус Христос зціляв людей, а нам залишив свій заповіт проявляти співчуття до ближнього. Хай ця настанова надихає вас у щоденній праці на професійній ниві.

Бажаю вам зростання особистих чеснот, високого професіоналізму, відчуття виконання свого обов’язку, яке буде зігрівати ваші серця упродовж життя, а також вдячності, яка даватиме вам наснагу з гідністю продовжувати розпочату справу», – побажав Василій Семенюк.

MED_1004

Митрополит звернув увагу і на те, що 2017 рік для всіх християн означений ще й ювілеєм нашого великого земляка – Патріарха Йосифа Сліпого. Цього року ми святкуємо 125-у річницю від дня народження видатного сина українського народу, який пожертував своїм життям заради України.

MED_1014

MED_1091

«Ваш університет носить ім’я ще одного славетного нашого земляка, який був сином греко-католицького священика зі Збаража. Батьки подбали про його виховання та освіту, а він своїми трудами та навчанням примножив знання, став видатним науковцем, автором понад сорока ґрунтовних праць та багато іншого. Його приклад хай буде для вас дороговказом у професійній діяльності. Нехай Господь Бог благословить наш край і вас. Боже благословення хай зійде на університет», – побажав Василій Семенюк.

MED_1187

Він також вручив грамоту ректору ТДМУ, професору Михайлі Корді за вагомий внесок університету у розвиток медичної галузі та служіння здоров’ю українського народу.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.