Іноземних студентів залучили до розвитку молодої науки в ТДМУ

Нещодавно з ініціативи Студентського парламенту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся тренінг для молодих науковців з числа іноземних студентів «Наукова діяльність для розвитку наукового потенціалу студентів-медиків і вдосконалення майбутніх лікарів». Партнером цього заходу стала філія Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students’ Association), до якої входять майбутні медики ТДМУ з різних країн.

DSC_9919

Голова Наукового товариства студентів нашого університету Катерина Галей розповіла про те, з чого потрібно розпочати свої перші кроки в науці, як розвинути власний науковий потенціал, як правильно писати наукові публікації.

DSC_9925

Вона детально ознайомила з роботою НТС, пояснила важливість наукової активності у подальшій професійній діяльності.

«Наукове товариство студентів завжди відкрите до співпраці з вами. Ви можете в будь-який момент звернутися до нас – і отримаєте допомогу та поради. Нам важливо, аби молода наука в ТДМУ розвивалася, тому завжди раді бачити вас», – зазначила Катерина Галей.

DSC_9941

Молоді науковці з числа іноземних студентів отримали інформацію про особливості реєстрації для участі в наукових конференціях, форумах, конгресах в Україні та за кордоном.

Головний акцент під час зустрічі робився на активній участі іноземних студентів у конгресі молодих вчених, який невдовзі відбудеться в ТДМУ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.