Зустріч ректора ТДМУ зі студентським активом

Зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди з представниками Студентського парламенту відбулася 21 лютого 2017 року. Під час цього заходу молодь і представники адміністрації ТДМУ обговорили важливі для студентів питання і шляхи їх вирішення.

MED_2675

Майбутні медики поділилися своїми планами щодо організації акцій і подій. Зокрема, за їх словами, активно іде підготовка до оформлення «Тролейбуса здоров’я». Головна мета – пропагувати здоровий спосіб життя серед тернополян і гостей міста. Зазначимо, що оформлення тролейбуса відбувається в рамках загальноміського проекту «Тролейбус щастя», який був започаткований кілька років тому студентами Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка. У січні 2014 року цей проект, автором якого стала магістрантка напрямку підготовки «Німецька мова» Оксана Брикайло, був відзначений як один з кращих соціальних проектів. Її ідею підтримали викладачі ТНПУ та керівництво КП «Тернопільелектротранс». Відтоді у місті з’явилося декілька тематичних тролейбусів – «Сім кольорів щастя», «Україна Єдина», «Веселих свят», «Тернопіль романтичний», «Ретро-тролейбус» та інші. Тепер завдяки зусиллям студентів ТДМУ місто отримає ще й «Тролейбус здоров’я».

MED_2690

Як розповів представник Студпарламенту Олександр Рибинський-Косман, сьогодні студентський актив посилено працює над реалізацією проекту «Мобільний додаток ТДМУ» та проводить тренінги з освоєння дизайнерських навичок серед майбутніх медиків.

MED_2686

Голова Студентського парламенту Ігор Стецюк наголосив на тому, що студенти працюють над розвитком проекту «Твоя спеціальність» і планують надалі запрошувати відомих фахівців медичної галузі для спілкування з молоддю. Зі свого боку ректор ТДМУ, професор Михайло Корда зазначив, що невдовзі в університеті перебуватиме відомий хірург і академік Петро Фомін, з яким зустріч для студентів була би цікавою. Петро Дмитрович є відомим ученим-хірургом в Україні і поза її межами. Ним розроблені і впроваджені в практику нові методи операцій пластики стравоходу після механічних пошкоджень, запальних процесів і пухлинних уражень з використанням  сегментів товстої та тонкої  кишок в залежності від особливостей розгалуження мезентеріальних судин.

Також у планах Студентського парламенту організувати захід, присвячений історії ТДМУ, участь у Кубку Шухевича, проведення кубків ректора з міні-футболу, баскетболу і т.д.

MED_2678

Під час цієї зустрічі представник студентського активу Тарас Мороз, який нещодавно ознайомився з організацією студентського самоврядування в Університеті імені Грента МакЮена (Едмонтон, Канада), розповів про отриманий досвід і ідеї покращання організації студентського самоврядування в нашому університеті. (Детальніше тут: https://www.tdmu.edu.ua/2017/02/17/student-tdmu-oznajomyvsya-z-kanadskym-dosvidom-organizatsiyi-studentskogo-samovryaduvannya/).

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.