Студентка ТДМУ посіла друге місце на всеукраїнській конференції

Студентка третього курсу медичного факультету ТДМУ Ольга Мних під час участі в Х Міжнародній конференції молодих вчених «Захворювання кістково-м’язової системи та вік» посіла друге місце зі своєю доповіддю. Для участі у симпозіумі їй допоміг підготуватися професор кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини нашого університету Ігор Жулкевич. Ольга Мних також отримала нагороду за кращу клінічну роботу.

DSC_0336

Конференція відбулася нещодавно в Інституті геронтології імені Д.Чеботарьова НАМН України і була присвячена пам’яті професора Подрушняка.

DSC_0330 DSC_0334

Цей захід проходить з ініціативи керівника відділу клінічної фізіології і патології опорно-рухового апарату, президента Української асоціації остеопорозу і Української асоціації менопаузи, андропаузи і захворювань кістково-м’язової системи, члена правління Міжнародної асоціації остеопорозу (IOF) професора Владислава Поворознюка.

DSC_0332

Умови участі складні і передбачають дводенне змагання в три етапи з урахуванням багатьох критеріїв: написання реферату з актуальної теми – прототип огляду тематичної літератури, виступ рідною мовою та представлення доповіді – англійською.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.