Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди відбулося 14 березня 2017 року.

MED_1960

MED_1954

MED_1948

Про стан начально-методичного забезпечення кафедр університету доповів голова комісії, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Олександр Сусла.

MED_1963 MED_1967 MED_1970

У обговоренні взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай, проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан, декан медичного факультету, доцент Галина Крицька.

MED_1973

Про дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках університету доповів директор студмістечка Юрій Балабан.

MED_1976

У обговоренні взяли участь декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доцент Олег Слабий.

MED_1980

Зі станом виконання рішень вченої ради та ректоратів за 2016 рік ознайомив голова комісії, завідувач кафедри анатомії людини, вчений секретар, професор Ілля Герасимюк.

MED_1984

У «Різному» доповіла декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк.