Студенти ТДМУ організували День здоров’я для школярів міста

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відвідали загальноосвітню школу № 10, аби розповісти учням четвертих класів про важливість збереження здоров’я. Студенти третього курсу стоматологічного факультету Микола Шафір і Анна Шостак ознайомили школярів з правилами дотримання гігієни ротової порожнини та провели майстер-клас з догляду за зубами. Найбільше учням молодших класів сподобалося працювати на муляжі ротової порожнини.

фото1

На актуальні теми «Контактні інвазії: ентеробіоз, педикульоз, короста, демодекоз» та «Геогельмінти» з учнями сьомого класу спілкувалися студенти медичного факультету Роман Ярославіцький та Валентина Пітухова.

фото2

До речі, школярі активно обговорювали шляхи зараження та профілактику цих захворювань.

фото3

Цікавою була бесіда з учнями дев’ятого класу на тему «Статеве дозрівання. Запліднення. Засоби контрацепції». Про це зі старшокласниками спілкувалися студенти третього курсу медичного факультету Катерина Бігуняк та Наталія Біскупська.

фото4 фото5

Керівництво школи виступило з пропозицією продовжити співпрацю зі студентами ТДМУ і в майбутньому організувати ще декілька схожих навчальних проектів для покращання освітнього рівня учнів.