Студенти ТДМУ вчили тернополян бути здоровими

Студенти Тернопільського державного медичного університету – активні учасники і організатори загальноміських заходів, присвячених темі здоров’я. Зокрема нещодавно на Театральному майдані студенти-медики спільно з Тернопільським міським центром здоров’я та Товариством «Червоний Хрест» організували акцію, під час якої вчили громадян міста вести здоровий спосіб життя, робили певні обстеження.

MED_3434 MED_3452 MED_3453 MED_3460 MED_3468 MED_3492 MED_3500 MED_3504 MED_3510

Зокрема майбутні медики вимірювали артеріальний тиск, визначали рівень глюкози, розповідали про правильне харчування, про поставу і як її зберегти. Також студенти ТДМУ проводили спірометрію і розповідали про зміцнення дихальної системи. Окрім того, діяли станції жіночого та чоловічого здоров’я, гігієни тіла, на яких розповідали про різні колонії бактерій, що живуть на нашому тілі, а ще визначали гостроту зору. Волонтерський загін Товариства «Червоний хрест» провів майстер-клас з надання першої допомоги.

MED_3430 MED_3432 MED_3447 MED_3475  MED_3506

До складу організаторів і волонтерів з боку ТДМУ увійшли такі студенти: М.Позун, О.Заєць, У.Сатурська, Я.Тригуб, М.Токмакова, М.Панасюк, Р.Котяш, Д.Щербатюк, М.Берегуляк, Т.Карпяк, М.Барта, К.Мамренко, П.Адамик, І.Ястремська, Б.Кушнір, Р.Ротко, А.Мацько, Л.Бабій, М.Муцяк, І.Підгайна, С.Якимишен.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.