Студенти ТДМУ показали високий результат під час Всеукраїнської студентської олімпіади з предмету «Стоматологія»

Студенти-стоматологи взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчального предмету «Стоматологія», яка нещодавно відбулася на базі стоматологічного факультету Української медичної стоматологічної академії» (Полтава). Загалом було 83 представники з 15 вищих медичних навчальних закладів України.

Команда ТДМУ була представлена у складі шести осіб, які є переможцями першого туру олімпіади (3 студенти п’ятого курсу та 3 студенти четвертого курсу). Зокрема честь вишу захищали Ольга Кошмак, Юлія Солтисюк, Марія Рудик, Ілона Ремезюк, Каміла Лелеко, Орися Шпак.

1

Команда студентів-учасників стоматологічного факультету ТДМУ з куратором, доцентом кафедри терапевтичної стоматології Гасюк Н.В.

Олімпіада тривала упродовж двох днів. Спершу студенти писали завдання, за результатами виконання яких відібрали вісім кращих. Під час усної частини юні інтелектуали демонстрували свої знання.

Підводячи підсумки другого етапу, голова журі – завідувач кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії з пластичною та реконструктивною хірургією голови та шиї – Давид Аветіков відзначив високий рівень письмових робіт. Він звернув увагу на досягнення студентки п’ятого курсу ТДМУ Марії Рудик, яка нагороджена індивідуальною відзнакою членів журі за «Кращу роботу з терапевтичної стоматології – патологія слизової оболонки порожнини рота».

Вісім фіналістів шляхом жеребкування отримали по 4 теоретичних та 4 практичних питання зі стоматологічних дисциплін та продемонстрували високий науковий рівень на момент відповідей.

Студентка четвертого курсу ТДМУ Ілона Ремезюк була нагороджена дипломом ІІІ ступеня в індивідуальній першості.

????????????????????????????????????

Переможці олімпіади із членами журі після нагородження.

Підводячи підсумки участі у олімпіаді, потрібно сказати, що набутий навчально-науковий досвід буде надійним теоретичним підґрунтям на етапах подальшого становлення як фахівців практичного спрямування в галузі стоматології, так і майбутніх перспективних та всебічно розвинених науковців.