Студентка ТДМУ заняла друге місце на Міжнародному конкурсі з академічного вокалу «Victoria»

Студентка другого курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Ксенія Олійник продовжує радувати новими творчими перемогами. Нещодавно вона повернулася з ІV Міжнародного конкурсу з академічного вокалу «Victoria», який відбувався 27-30 квітня 2017 року у Києві, з дипломом другого ступеня. Ці вокальні змагання проходили під патронатом Міністра культури України Євгена Нищука та мера Києва Віталія Кличка. Свої таланти конкурсній комісії молоді люди демонстрували в залі Київської міської адміністрації. Загалом у цьому конкурсі взяли участь понад 200 учасників з України, Китаю, Польщі, Білорусії.

Наша студентка Ксенія Олійник зайняла ІІ місце в четвертій віковій групі (від 18 до 20 років). Це є вагомим успіхом, оскільки перше місце не присудили нікому, тобто в своїй віковій групі Ксенія була найкращою. Більшість учасників конкурсу були студентами різних консерваторій.

IMG_20170428_154954624

Під час виступу Ксенія виконала арію Сюзанни з опери В.А.Моцарт «Весілля Фігаро».

IMG_20170430_183642536

Ксенія  Олійник з дипломом лауреату конкурсу.

IMG_20170430_183734811_HDR

Після нагородження разом з головою журі, солісткою Київської Національної опери, професором Київської консерваторії Анжеліною Швачкою.