Науковці ТДМУ отримали відзнаки обласної ради і облдержадміністрації

Наукова спільнота України щорічно у третю суботу травня, починаючи з 1997 року, відзначає День науки – професійне свято працівників науки.

З цієї нагоди 17 травня 2017 року у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження грамотами Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільської обласної ради представників науки нашого краю. Відзнаки отримали 26 науковців, з яких 10 – студентів, магістрантів та аспірантів вищих навчальних закладів Тернопільської області.

image001

Науковців та молоду українську наукову плеяду привітали голова обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

Грамотами були відзначені представники наукової спільноти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку і виховання висококваліфікованих кадрів та з нагоди Дня науки.

З числа професорсько-викладацького складу ТДМУ нагороду отримали:

image003

– завідувач кафедри соціальної медицини, організації та економіки  охорони здоров’я з медичною статистикою, доктор медичних наук Ганна Сатурська;

image005

– директор навчально-наукового інституту морфології, доцент кафедри гістології та ембріології, доктор біологічних наук Зоя Небесна.

image007 image009

З когорти молодих науковців (аспірантів та студентів) були відзначені аспірант кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії Максим Герасимюк, студентка третього курсу медичного факультету Марія Рябоконь, студент 3 курсу медичного факультету Роман Качура.

image011

Науковці нашого університету висловили щиру подяку за всебічне сприяння розвитку медичної науки ректору Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професору Михайлу Корді, проректору з наукової роботи, професору Івану Кліщу та колегам на науковій ниві.

Ми вітаємо всіх науковців нашого університету і бажаємо нових наукових досягнень, світового визнання і гідної винагороди за ваші винаходи.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.