Генеральний консул Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні

У Тернополі у рамках святкування 60-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 25 травня 2017 року прибула Генеральний консул Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні Марва Абделаал Махмуд та виконавчий асистент посольства Аліна Горбатюк.

image001

image003

Високоповажна гостя зазначила, що Тернопільський медуніверситет є провідним вишем України, в якому успішно навчаються українські та іноземні студенти. Вона відзначила високий рівень підготовки майбутніх медиків. Під час зустрічі з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою Генеральний консул Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні Марва Абделаал Махмуд подякувала за відмінні умови для навчання та проживання іноземних студентів. Вона додала, що від представників Єгипту, які навчаються в нашому університеті, надходять лише позитивні відгуки. Пані консул побажала подальших успіхів і процвітання ТДМУ.

image005