Професор Вроцлавського медичного університету прочитав цикл лекцій для викладачів і студентів ТДМУ

Професор Вроцлавського медичного університету Войцех Барг 16-27 травня 2017 року перебуває у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського в рамках програми академічних обмінів ERASMUS+. Нагадаємо, що упродовж багатьох років між двома вишами триває тісна співпраця щодо академічних обмінів, проходження літньої практики студентами, організації спільних науково-практичних конференцій. Професор Войцех Барг є координатором цього співробітництва з боку Вроцлавського медичного університету.

MED_6550

Польський гість у рамках свого візиту до ТДМУ зустрівся з очільником вишу, професором Михайлом Кордою. Під час цього було обговорено питання подальшої міжнародної співпраці між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Вроцлавським медичним університетом, пріоритетні напрямки розвитку пульмонології та організації міжнародних пульмонологічних шкіл, можливості співробітництва у рамках студентської академічної мобільності (семестрове та річне навчання студентів, програма Erasmus, літня виробнича практика).

MED_6535

Професор Войцех Барг взяв участь у XIV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Cучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні». Він також провів робочі зустрічі з науковцями університету та працівниками кафедри педіатрії № 2, поспілкувався зі студентами, номінованими на програму Erasmus та літню практику.

MED_6048

Для анестезіологів і лікарів-інтернів польський колега прочитав лекцію «Principles of mechanical ventilation», для лікарів-інтернів і студентів, які обрали спеціалізацію алергологія, – лекцію «Principles of anaphylaxis», для студентів різних курсів – лекції «Respiratory insufficiency» та «Circulatory insufficiency».

MED_6033

Професор Войцех Барг планує взяти участь в урочистій академії на честь 60-річчя ТДМУ, яка відбудеться 26 травня 2017 року.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.