Науковець ТДМУ став дійсним членом (академіком) НАМН України

Під час святкового ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, який відбувся 1 червня 2017 року, вітання приймав завідувач кафедри , професор Михайло Андрейчин з нагоди обрання його академіком Національної академії медичних наук України.

image001

«Вітаємо з видатною віхою у Вашому житті і водночас в житті університету. Це дуже приємний подарунок з нагоди 60-річчя університету, адже ви є першим академіком нашого вищого навчального. Щиро бажаємо Вам творчого довголіття, успіхів, здоров’я і наснаги, щоб всі Ваші плани здійснилися», – побажав від імені колективу ректор ТДМУ, Михайло Корда.

image003

Михайло Антонович щиро подякував усім за вітання і висловив побажання, щоб в історії університету з’явилося ще чимало академіків.