Результати конкурсного відбору серед студентів ТДМУ для семестрового навчання у Вроцлавському медичному університеті

29 травня 2017 року у відділі міжнародних зв’язків ТДМУ відбувся конкурсний відбір серед студентів ІІІ-IV курсів медичного факультету та факультету іноземних студентів для семестрового навчання у Вроцлавському медичному університеті впродовж осіннього семестру 2017-2018 навчального року.

MED_2738

Для проведення конкурсного відбору було зібрано комісію у складі проф. А.Г. Шульгая, проф. І.Р. Сельського, доц. Г.А. Крицької, А.І. Машталіра, доц. Н.Є. Лісничук, доц. Т.А. Ковальчук, доц. Прокоп І.А., ас. М.Я. Кічули.

До усіх претендентів були представлені наступні вимоги:

• успішне навчання;
  • володіння англійською і/або польською мовами на рівні, який дозволяє повністю розуміти теорeтичні аспекти занять та спілкуватися з викладачами;
  • висока фахова мотивація;
  • наукова діяльність (участь у програмах «Студентська наука і профорієнтаційне навчання», «Студент-майбутній фахівець високого рівня кваліфікації» та наукових гуртках на клінічних кафедрах, виступи на конференціях, наявність друкованих наукових праць та інших об’єктів інтелектуальної власності);
  • участь у міжнародних програмах (Міжнародні студентські літні школи, стажування, студентська виробнича практика, участь у зарубіжних конференціях);
  • громадська діяльність.

Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими студентами резюме та документами, які засвідчували ті чи інші здобутки. Окрім цього, із кожним претендентом була проведена співбесіда з оцінки фахової мотивації та мети семестрового навчання за кордоном.

Результати конкурсного відбору оголосив проректор з науково-педагогічної роботи проф. Шульгай А.Г.:

1 місце – Діана Нікола Маранська, ІІІ курс, 41 гр.;

2 місце – Степан Кучабський, ІІІ курс, 3 гр.;

3 місце – Юлія Гикава, ІІІ курс, 6 гр.;

4 місце – Ольга Мних, ІІІ курс, 3 гр.;

5 місце – Юлія Головко, IV курс, 8 гр.;

6 місце – Станіслав Комарницький, ІІІ курс, 58 гр.;

7 місце – Василь Комендат, IV курс, 7 гр.

Щиро вітаємо переможців конкурсу і бажаємо успіхів впродовж семестрового навчання на базі Вроцлавського медичного університету у 2017-2018 н.р.

Інформацію подав відділ міжнародних зв’язків.